Edukacja

Profesjonalna edukacja stomatologiczna

Nobel Biocare będzie Cię wspierać na każdym etapie twojego profesjonalnego rozwoju. Odkryj dlaczego nasza koncepcja edukacji opartej na kompetencjach jest dla ciebie odpowiednia.

LINK

Leczenie podstawowe

Zdobywaj wiedzę o naszych procedurach chirurgicznych i protetycznych w sytuacjach najmniej skomplikowanych, z przewidywalnymi wynikami estetycznymi i funkcjonalnymi. Po tym kursie będziesz umiał wszczepiać implanty i wykonywać na nich odbudowy w nieskomplikowanych przypadkach.

LINK

Leczenie zaawansowane

Poszerzaj swoje umiejętności w zakresie implantologii stomatologicznej, aby wykonywać zaawansowane procedury chirurgiczne i protetyczne. Ten poziom opiera się na twoim dotychczasowym podstawowym doświadczeniu.

LINK

 

Prowadzenie praktyki

Rozwijaj swoją praktykę dzięki kursom dla całego swojego zespołu. Wybieraj spośród wielu różnorodnych tematów, od komunikacji z pacjentem i marketingu do fotografii klinicznej. Odkrywaj wszystko, co jest dostępne, aby uzupełnić swoją profesjonalną edukację.

LINK

Złożone leczenie

Opanuj trudne sytuacje chirurgiczne i protetyczne ze złożoną estetyką i funkcją. Aby brać udział w kursach na tym poziomie, powinieneś mieć znaczne doświadczenie w zakresie implantologii stomatologicznej.

LINK

Globalny katalog kursów

Nasza oferta kursów globalnych zapewnia atrakcyjne połączenie nauki i tworzenia sieci kontaktów podczas podróży do ekscytujących miejsc na całym świecie. Katalog zawiera informacje o fascynujących nowatorskich koncepcjach leczenia. Pomoże Ci także rozwinąć swój biznes.

LINK

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button