Globalny katalog kursów

Rozwijaj swoje umiejętności uczestnicząc w interesujących kursach globalnych na całym świecie.

Co to jest globalny katalog kursów?

Nasz globalny katalog kursów oferuje ci możliwość spotkania i nauki u czołowych ekspertów w edukacji stomatologicznej z całego świata.

Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim i obejmują każdy temat szkoleniowy, od kursów leczenia podstawowego, zaawansowanego i złożonego, do kursów w zakresie zarządzania praktyką.

Możesz pobrać i zapoznać się z katalogiem kursów globalnych w formacie pdf (link poniżej).

Również poniżej możesz skontaktować się bezpośrednio z wybranymi klinicystami, w celu umówienia się na kursy indywidualne.

Odkryj naszą pełną ofertę kursów

Globalny katalog kursów 2017  (PDF, 37 MB)

Kursy indywidualne

Wymienieni poniżej wybrani eksperci umożliwią ci prowadzenie działań szkoleniowych indywidualnych lub grupowych, od wyspecjalizowanych tematów wykładowych nawet do możliwości obserwowania lekarzy podczas leczenia pacjentów. Możesz skontaktować się bezpośrednio z lekarzami wymienionymi poniżej lub zwrócić się do nas.

Dr. Patrick Palacci

Pojedź z grupą specjalistów do Ośrodka Osseointegracji Brånemark (Brånemark Osseointegration Centre;BOC), aby wziąć udział w dwu-lub trzydniowym kursie na temat estetyki w implantologii stomatologicznej lub koncepcji chirurgicznych i protetycznych. Kursy mogą być prowadzone w języku francuskim i angielskim.

Możesz skontaktować się bezpośrednio z kliniką lub poprosić o więcej informacji.

Dowiedz się więcej o Palacci

Dr. Iñaki Gamborena

Odwiedź dr Iñaki Gamborena w jego klinice w San Sebastián w grupie lub indywidualnie. Dowiedz się o technikach i postępowaniu z implantami pojedynczych zębów w strefie estetycznej, oraz jak optymalnie zaprojektować uzupełnienia tymczasowe. Kursy mogą być prowadzone w języku hiszpańskim, rosyjskim i angielskim.

Dowiedz się więcej o Gamborena

Dr. Carlos Aparicio

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o protokole Immediate Function, augmentacji kości i technikach regeneracji lub o systemie Brånemark System Zygoma, możesz odwiedzić doktora Aparicio w jego klinice w Barcelonie. Kursy mogą być prowadzone w języku hiszpańskim i angielskim.

Dowiedz się więcej o Aparicio

Terminy i warunki

Koszt kursów nie obejmuje podróży, zakwaterowania i innych kosztów niezwiązanych z nauką; cena nie zawiera podatku VAT ani innych podatków. Programy socjalne wymienione w katalogu są planowane przez organizatorów danego kursu. Działy „Nie przegap” są tylko sugestiami indywidualnego zwiedzania podczas pobytu i nie są zapewniane przez organizatorów kursów.

Wszystkie kursy globalne i kursy indywidualne są prowadzone przez zewnętrzne podmioty edukacyjne niezależne od Nobel Biocare. Tym samym Nobel Biocare nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z żadnym kursem, jego treścią lub realizacją. Terminy kursów mogą ulec zmianie.

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button