Kolejny udany kurs “Leczenia bezzębia metodą All-on-4®”

19 maja w Koninie nasi współpracujący z nami specjaliści:  lek. stom. Piotr Melon, lek. dent. Paweł Czechowski oraz tech. dent. Bartosz Bejnarowicz poprowadzili kurs “Leczenie bezzębia metodą All-on-4®” (poziom 2). W trakcie kursu implantolodzy pracowali w zespołach z technikami. Szkolenie pozwoliło uczestnikom na zgłębienie tajników prawidłowego planowania implantacji i projektowania rozwiązań protetycznych przy bezzębiu oraz poszerzenie propozycji rozwiązań implantoprotetycznych dla swoich pacjentów. Kurs składał się z dwóch części: chirurgicznej oraz protetycznej, podczas której odbyła się prezentacja przygotowania pracy tymczasowej zgodnie z metodą leczenia All-on-4®.

Pracowano z przypadkami:
– Leczenia bezzębia metodą All-on-4® z użyciem implantów NobelParalell CC
– Wszczepienia w szczękę 5 implantów NobelActive

Prezentacje z zakresu zagadnień takich jak:
– Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
– Zalety metody All-on-4®
– Projektowanie zabiegu wszczepiania implantów
– Wyciski z transferami
– Zasady wprowadzania implantów
– Wykonanie i przykręcenie mostu tymczasowego na implantach
– Projektowanie i wykonanie odbudowy protetycznej – praktyczne wskazówki
– Zabieg wprowadzenia implantów „na żywo”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom

Kliknij i zapisz się na kurs.

 

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button