Kurs All-on-4 w Malo Clinic Warszawa

13.05.2016 w Malo Clinic w Warszawie miał miejsce kurs praktyczny dotyczacy leczenia bezzebia metodą All-on-4. Podczas kursu Dr Armando Lopes wraz z zepołem przeprowadził kompleksowo dwa zabiegi na żywo, w których pacjenci podczas jednego zabiegu zostali zaopatrzeni w implanty oraz natychmiastowy most protetyczny –  Malo Bridge.

Tego typu leczenie, opatentowane przez prof. Paulo Malo, jest coraz powszechniej stosowane w nowoczesnej implantologii, na co dowodem są badania kliniczne siegajace 20 lat. Podczas dyskusji Dr Lopes podzielil sie z uczetsnikami swoimi praktycznymi doswiadczeniami oraz pokazal wiele przypadkow klinicznych, których efekt ostateczny jest imponujacy.

Serdecznie zapraszamy do wziecia udzialu w kolejnych edycjach kursów All-on-4 w Malo Clinic w Warszawie.

image_4_1 image_2_1 image_9_1 image_7_1

 

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button