Kurs implantoprotetyczny na UJ

Na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 8-10 lutego 2016 r. w ramach ogólnopolskiego projektu specjalizacyjnego z protetyki stomatologicznej odbył się kurs implantoprotetyczny, którego organizację wspierała firma Nobel Biocare. Wykłady oraz zajęcia praktyczne poprowadził Dr Piotr Majewski. Pierwszego dnia specjalizanci wzięli udział w wykładach.

IMG_2370 IMG_2391 IMG_2394

W kolejnym dniu, podczas warsztatów praktycznych, wykonywali diagnostykę i planowanie leczenia z pomocą oprogramowania NobelClinician oraz uczestniczyli w szkoleniu z najnowszych osiągnięć w dziedzinie implantoprotetyki dostępnej w systemie NobelProcera. Trzeci dzień poświęcony był warsztatom praktycznym, podczas których pobierano wyciski oraz wkręcano implanty w modele.

IMG_2382 IMG_2388 IMG_2395

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button