Kurs “Leczenie bezzębia za pomocą implantów zygomatycznych” – prof. Chantal Malevez

nb_dental-tribune_Ch.Malevez_2017

W dniach 3-4 marca br. w Gdańskiej Klinice Implantologii Stomatologicznej odbył się dwudniowy praktyczny kurs pt. „Leczenie bezzębia za pomocą implantow zygomatycznych”, który poprowadziła znamienita klinicystka z bardzo bogatym doświadczeniem praktycznym – pani profesor Chantal Malevez z Belgii, która wykonała dwa zabiegi na żywo z wszczepieniem implantów jarzmowych.

Profesor Malevez jest ekspertką w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej i profesorem honorowym na Wydziale Medycyny (ULB), gdzie prowadzi wykłady na temat leczenia pacjentów z bezzębiem i technologii implantów stomatologicznych, takich jak przeszczepianie kości i protokoły dotyczące implantów zygomatycznych. Obecnie pracuje jako główna konsultantka kliniczna w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej w Szpitalu Dziecięcym w Brukseli, gdzie leczy wrodzone wady szczękowo-twarzowe. Prof. Malevez jest konsultantką w zakresie terapii opartych na implantach w brukselskim Szpitalu Św. Jeana, a także członkiem zespołu w centrum leczenia rozszczepu podniebienia w Szpitalu Dziecięcym w Brukseli. Należy do EAO i belgijskiego Królewskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Prowadzi wykłady na arenie międzynarodowej i jest autorką licznych publikacji, głównie na temat chirurgicznych zabiegów wszczepiania implantów.

Podczas dwudniowego szkolenia uczestnicy zgłębili tajniki prawidłowego planowania implantacji i projektowania rozwiązań protetycznych przy bezzębiu. Poszerzyli też wiedzę na temat bardziej zaawansowanych rozwiązań implantoprotetycznych, które mogą zaproponować swoim pacjentom.

08

09

07

05

10

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button