Kurs “Metody leczenia bezzębia” w Pałacu Tłokinia

5 grudnia 2015r. w Pałacu Tłokinia odbył się kurs dla implantologów i implantoprotetyków.
Program szkolenia obejmował metody leczenia bezzębia, a w szczególności zagadnienia dotyczące uwarunkowań klinicznych, koncepcję leczenia metodą All-on-4, modyfikacje i warianty rozwiązań protetycznych w systemie NobelProcera, przygotowania do zabiegu, zabieg krok po kroku oraz rozwiązania tymczasowe.

IMG_1361 IMG_1360

Szkolenie prowadzili: dr n. med. Marcin Graboń, Pracownia Techniki  Dentystycznej Michał Asperski, a także Pan Paweł Jastrzębski, NobelProcera Specialist. 

IMG_1362

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button