Witamy w Nobel Biocare

Nobel Biocare jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych uzupełnień stomatologicznych wspartych na implantach - od pojedynczego zęba, do wskazań w przypadku całkowitego bezzębia

Czym się zajmujemy

Z pasją i dumą wprowadzamy realną i trwałą poprawę jakości życia pacjentów. W Nobel Biocare naszym celem jest tworzenie wartości dla pacjentów i klientów poprzez zalety ponadprzeciętnych produktów i rozwiązań, jakie dostarczamy.

LINK

Nasi pracownicy

Jesteśmy międzynarodową firmą, która oferuje otwarte i tętniące życiem środowisko pracy. Nasza firma zatrudnia ponad 2500 zaangażowanych, posiadających wysokie umiejętności pracowników, specjalizujących się w różnych dziedzinach.

LINK

Artykuły prasowe

Uzyskaj dostęp do najnowszych informacji z branży. W naszym wielokrotnie nagradzanym, międzynarodowym Nobel Biocare News znajdziesz artykuły na temat produktów i rozwiązań, wywiady z ekspertami i wiele więcej. Możesz także pobrać wybrane zdjęcia produktów w wysokiej rozdzielczości

LINK

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button