Kim jesteśmy i co robimy

Kim jesteśmy

Nobel Biocare jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych uzupełnień stomatologicznych wspartych na implantach - od pojedynczego zęba do wskazań w przypadku całkowitego bezzębia.

 

 

Oferujemy:

Naszym celem jest umożliwienie profesjonalistom w dziedzinie stomatologii przywrócenia pacjentom jakości życia. Ta filozofia opiera się na ponad 60 latach doświadczenia wywodzącego się z  przełomowego odkrycia osteointegracji dokonanego przez Per-Ingvara Brånemarka w roku 1952. Od tego czasu pomogliśmy naszym klientom leczyć miliony klientów. 

Danaher

Nobel Biocare jest częścią korporacji Danaher, globalnego innowatora w dziedzinie nauki i technologii, którego misją jest pomaganie jego klientom w rozwiązywaniu złożonych wyzwań i podnoszeniu jakości życia na całym świecie. Jego rodzina światowej klasy marek zajmuje niedoścignione wiodące pozycje w kilku najbardziej wymagających i atrakcyjnych branżach, w tym w opiece zdrowotnej oraz w branży ochrony środowiska i przemysłu. Zespół posiadającej siedzibę w Waszyngtonie firmy, składający się z 71 000 pracowników z całego świata, jednoczy wspólny system kulturowy i operacyjny, Danaher Business System (DBS). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę  www.danaher.com.

Co robimy

Wszystko, co robimy, ma umożliwić ci leczenie większej liczby pacjentów lepiej. Jak to zapewniamy? Koncentrując się na trzech kluczowych filarach

Projektowanie dla Życia

Nieprzerwanie tworzymy znaczące produkty i rozwiązania, i ulepszamy już istniejące, abyś mógł dostarczać swoim pacjentom w pełni funkcjonalne i naturalnie wyglądające rezultaty. Dokonujemy poważnych inwestycji w badania i rozwój, w wyniku czego wiele naszych innowacji staje się standardem branży.

Uczenie się dla Życia

Oferujemy praktyczne programy szkoleniowe, które obejmują każdy krok w przepływie procesów leczenia i każdy etap twojego rozwoju zawodowego. Prowadzone przez ekspertów w branży, kursy te pomagają ci pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami.

Partnerstwo dla Życia

Razem możemy rozwijać twoją praktykę lub laboratorium. Przygotowaliśmy przewodniki, narzędzia, ćwiczenia, i wiele więcej, aby pomóc ci poprawić wydajność przepływu pracy, zapewnić lepszą współpracę z partnerami w leczeniu i zwiększyć liczbę skierowań.

Polityka proekologiczna

Zgodnie z naszym głównym celem poprawy zdrowia i samopoczucia, Nobel Biocare zaangażowana jest również w przyczynianie się do ochrony środowiska. 

Dlatego ciągle rozwijamy nasz System Zarządzania Środowiskiem i szczególnie dbamy o recykling zasobów i minimalizację wytwarzania odpadów.

Działania te realizujemy angażując całą organizację w wykonywanie poniższych głównych działań:

 • Zachowanie zgodności z ustawodawstwem środowiskowym i innymi wymaganiami niezbędnymi dla oceny ryzyka wpływu na środowisko
 • Staranna ocena środowiskowa naszych działań, przeprowadzana odrębnie dla każdego przypadku
 • Wytyczanie i śledzenie realizacji celów środowiskowych, które wspierają ochronę środowiska i zapobiegają jego zanieczyszczeniu
 • Ciągłe udoskonalanie tych naszych działań, które wpływają na środowisko

Aby osiągnąć nasze cele z zakresu ochrony środowiska, utrzymujemy i ciągle umacniamy nasze relacje z klientami, dostawcami i innymi partnerami na całym świecie.

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button