Dla wszystkich potrzeb pacjentów

Nobel Biocare oferuje około 3000 produktów, z których wszystkie opracowano tak, aby pomóc ci leczyć więcej pacjentów lepiej. Czy tak dużo jest naprawdę niezbędne? Czy musimy opracowywać różne wzory implantów, każdy z nich o kilku różnych średnicach i długościach? Sądzimy, że tak. I tak naprawdę, zamierzamy nadal ulepszać i rozszerzać naszą ofertę.

Od korzenia do zęba

Niezależnie od tego, czy pacjenci zgłaszają się z brakiem pojedynczego tylnego zęba, chcą otrzymać wysoce estetyczną odbudowę zębów przednich, czy też potrzebują odbudowy pełnego łuku, aby ponownie prawidłowo mówić i jeść: mamy produkty, jakich potrzebujesz, aby ich leczyć.

Oferujemy implanty dla wszystkich wskazań i preferencji - proste i stożkowe, o gładkiej i teksturowanej powierzchni, i trzema różnymi łącznikami. Mamy zarówno prefabrykowane łączniki tymczasowe i ostateczne, jak również zindywidualizowane rozwiązania protetyczne CAD/CAM.

Od łączników do ostatecznej odbudowy i koron mocowanych śrubami, do stałych i stało-ruchomych odbudów jednego zęba i pełnego łuku, mamy wszystko, czego potrzebujesz dla optymalnej funkcji i estetyki. Mamy również pełny asortyment instrumentów i narzędzi, aby pomóc ci wykonywać wszystkie etapy leczenia bezpiecznie i skutecznie.

Odpowiedź na regenerację kości i tkanki

Wypuszczenie naszej membrany creos xenoprotect w roku 2014 oznaczało wprowadzenie na rynek nowego asortymentu produktów do sterowanej regeneracji kości i tkanek. Z łatwością można ją naciągać i zakładać szwy, ;ponadto zapewnia ona niezawodne gojenie tkanki, oraz wyjątkową łatwość obsługi, oszczędzając twój cenny czas. Dla rynku w Ameryce Północnej oferujemy również pełny zakres przeszczepów allograficznych.

Cyfrowe rozwiązanie dla diagnostyki

Unikalna technologia naszego NobelClinician Software łączy informacje o tkance twardej i miękkiej, wizualizując wszystko, czego potrzebujesz dla zoptymalizowanego planowania leczenia. Dokładna i przyjazna dla użytkownika, technologia ta została zaprojektowana tak, aby przewidywać leczenia, skracać czas leczenia chirurgicznego i - w przypadku jej stosowania jako narzędzia komunikacji z pacjentem - zwiększać wskaźniki akceptacji leczenia.

Klucz do efektywnej współpracy

Cyfryzacja stomatologii postępuje szybko, stwarzając nowe możliwości dla poprawy interakcji między wszystkimi partnerami w zespole leczącym.

Doświadcz niezakłóconego procesu od diagnozy do odbudowy ze zintegrowanym przepływem procesów leczenia. Technologia ta łączy nasz program do cyfrowego planowania leczenia, skaner 3D, najwyższej klasy produkcję, sterowaną chirurgię implantologiczną i fizjodyspenser obsługiwany z iPada®, umożliwiając ci łatwą komunikację, współpracę i działanie.

Będziemy przy tobie, niezależnie od wszystkiego

Aspirujemy do projektowania i wytwarzania produktów, które będą trwać całe życie. Jednakże, jeśli potrzebujesz wykonać rewizję rozwiązania, które zostało wycofane z rynku lata temu, wraz z twoimi pacjentami możesz polegać na naszej globalnej obecności i naszej szerokiej ofercie części zamiennych.

A jeżeli staniesz w obliczu wskazań, których nie można leczyć standardowymi produktami, nasza obsługa niestandardowych zamówień oferuje spersonalizowane urządzenia, wykonywane tak, aby spełnić unikalną i jednorazową potrzebę pacjenta.

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button