Możliwości rozwoju

Sukces Nobel Biocare w dużym stopniu zależy od naszej zdolności ciągłego rozwoju naszych pracowników i organizacji. Oferujemy naszym pracownikom wspaniałe miejsce do pracy, dając im możliwość rozwoju, wysłuchania i uznania za ich wkład. 

Rozwijamy naszych pracowników i organizację wyzwalając i generując pasję do wszystkiego, co robimy. Od wszystkich pracowników oczekujemy pomocy w budowaniu naszego biznesu poprzez wytyczenie wyraźnego kierunku i dostarczanie ponadprzeciętnych wyników. 

Jak rozwijamy naszych pracowników

Od naszych pracowników oczekujemy nie tylko osiągania celów biznesowych, ale i dążenia do rozwoju osobistego. Dlatego wspieramy ich rozwój przez programy szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych oraz monitorning wyników. 

Umożliwiamy naszym liderom osiąganie pełnego potencjału zapewniając im zindywidualizowane programy szkoleń liderów. Mocno wierzymy, że ustawiczna nauka jest głównym elementem rozwoju pracownika, i koniecznością w naszej branży. Wspierając rozwój naszych pracowników, inwestujemy w przyszły wzrost całej naszej organizacji.

Jak nagradzamy naszych pracowników

W Nobel Biocare przyjmujemy przejrzyste i zorientowane na wyniki podejście do wynagrodzenia. Jako lider branży stale dokonujemy rewizji naszych wynagrodzeń i planów świadczeń pracowniczych, aby zapewnić, że są one konkurencyjne i zgodne z wymaganiami i zadaniami każdego stanowiska.

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button