• Chcesz mieć więcej pacjentów?

  Oferujemy programy, które zwiększają skuteczność w ramach programu leczenia i zwiększają ilość potencjalnych pacjentów.


Programy współpracy

Practice Resource Center

Rozwijaj swoją praktykę za pomocą naszego dedykowanego Practice Resource Center.

Wspieramy cię działaniami, programami i materiałami, których celem jest zwiększenie świadomości pacjentów, przepływu pacjentów i akceptacji leczenia. Ostateczny cel? Zadowoleni pacjenci, którzy polecają twój gabinet.

LINK

Centrum zasobów laboratoryjnych

Chcesz stać się efektywniejszy i tworzyć nowe możliwości? Możemy pomóc Ci:

 • Wprowadzać nowe produkty i rozwiązania do swojego biznesu
 • Pokazać atrakcyjność Twojego laboratorium na rynku
 • Zwiększyć liczbę zamówień od aktualnych i potencjalnych klientów

LINK

Szkolenia i edukacja

Uzyskaj umiejętności, jakich potrzebujesz, aby leczyć pacjentów profesjonalnie. Nasz ogólnoświatowy program szkoleniowy obejmuje zagadnienia od wprowadzenia do doskonalenia umiejętności.

LINK

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button