Budując twoją przyszłość – razem

Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją praktykę? Możemy Ci pomóc. Przedstawiamy Practice Resource CenterCo to jest Practice Resource Center?

Practice Resource Center to wybór narzędzi i ćwiczeń, których przeznaczeniem jest pomóc ci w budowaniu twojej reputacji. Nasze zasoby mogą pomóc ci zyskać możliwości kontaktów w twoim rejonie, dzięki którym będziesz mógł przyjmować więcej pacjentów i rozwijać swoją praktykę.

Podnoś świadomość pacjentów

Chcesz zwiększyć przepływ pacjentów? Pacjenci muszą wiedzieć, kim jesteś i co robisz. Możemy wspierać cię gotowymi do użytku materiałami i spersonalizowanymi działaniami, które będą promować twoją praktykę i twoją wiedzę i doświadczenie.

Odnieś korzyści z:

 • Indywidualnego wsparcia w organizacji seminariów dla pacjentów
 • Ulotek dla pacjentów
 • Materiałów dla gabinetów

Zwiększaj ilość swoich pacjentów

Więcej pacjentów oznacza dla ciebie więcej dochodów. Jednym ze sposobów do zapełnienia kalendarza wizytami jest efektywna współpraca z zespołem. Wzajemne wsparcie jest ważne. Dlatego oferujemy programy ułatwiające wymianę wiedzy, intensywniejszą pracę zespołową i wiele więcej.

Obejmują one:

 • Kursy dotyczące wdrażania skutecznych nowych protokołów chirurgicznych i rehabilitacyjnych
 • Cyfrowe narzędzia i programy poprawiające koordynację między partnerami w leczeniu
 • Narzędzia i wskazówki dostępne są na  MyNobel, twoim spersonalizowanym portalu online

Podnieś swój wskaźnik akceptacji leczenia

Komunikacja jest kluczem, zwłaszcza komunikacja z pacjentami. Kiedy jest się ekspertem, czasami łatwo jest zapomnieć, że pacjent może nie zrozumieć niektórych terminów klinicznych - i związanych z nimi korzyści. Pozwól nam pomóc ci podnieść twój wskaźnik akceptacji leczenia narzędziami ułatwiającymi komunikację i specjalnymi kursami, takimi, jak:

 • Kursy z zakresu komunikacji z pacjentem dla specjalistów i ich zespołów
 • Narzędzia pomagające wyjaśnić pacjentom plan leczenia
 • Przyjazne dla pacjenta protokoły chirurgiczne i rehabilitacyjne.

Promuj klinikę dzięki swoim pacjentom

Zadowoleni pacjenci to twoje najlepsze narzędzie marketingowe. Pacjent zaufa komuś, kto przeszedł te same etapy leczenia. Możemy pomóc ci wykorzystać to na twoją korzyść i przenieść twoją praktykę na kolejny poziom, z pomocą:

 • Wzoru ankiety służącej ciągłej poprawie praktyki stomatologicznej
 • Materiałów do promocji w mediach cyfrowych

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button