Budując twój biznes – razem

Możemy pomóc ci rozwijać twoje laboratorium. Przedstawiamy Centrum Zasobów LaboratoryjnychCo to jest Centrum Zasobów Laboratoryjnych?

Jako twój partner koncentrujemy się na pomaganiu ci w obsłużeniu większej liczby klientów w lepszy sposób, dzięki wszechstronnemu zakresowi zasobów i inicjatyw, wybranych specjalnie dla twojego biznesu.

Rozwijaj swoje laboratorium

Celem naszego programu jest pomóc ci zwiększyć efektywność. Realizujemy to na dwa sposoby: po pierwsze, pomagamy ci w skutecznej integracji nowego produktu i nowych rozwiązań, a następnie w podwyższaniu jakości twoich usług, przy jednoczesnym zwiększaniu efektywności.

Odkryj:

 • Szkolenie w zakresie korzystania z systemu CAD/CAM i wykonywanych w nim odbudów
 • Narzędzia do organizacji działań, które pomagają budować markę twojego laboratorium
 • Narzędzia i programy poprawiające koordynację między partnerami w leczeniu

Zwiększaj swój przepływ zleceń

Naszym celem jest pomóc ci zwiększyć liczbę przypadków zlecanych ci przez twoich dentystów. Oferujemy szereg rozwiązań, które zwiększają liczbę kontaktów twojego laboratorium, lojalność klientów i opcje uzupełnień, które klienci mogą stosować w swojej praktyce.

Obejmują one:

 • Działania promocyjne dla pozyskania większej ilości zleceń
 • Promocja rozwiązań protetycznych twojego laboratorium skierowana bezpośrednio do lekarzy
 • Programy lojalnościowe zwiększające popyt na twoje laboratorium

Pozyskuj nowych dentystów

Działania prowadzone wspólnie z nami są kluczem do sprowadzenia nowych dentystów do twojego laboratorium. Pomożemy ci działaniami i wydarzeniami promocyjnymi, oraz ułatwianiem pozostawania w kontakcie z partnerami w procesie leczenia.

Wykorzystaj:

 • Nasz zespół przedstawicieli handlowych i ich sieć lekarzy
 • Wydarzenia, dzięki którym odkryjesz nowe perspektywy dla swojego laboratorium
 • Narzędzia i wskazówki dostępne są także na MyNobel, twoim spersonalizowanym portalu online

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button