Wspólne działania marketingowe

Rozwijaj swoją praktykę poprzez wspólne kampanie marketingowe:

przygotowanie i realizacja wspólnych akcji marketingowych (prasa – reklamy i artykuły sponsorowane, radio, outdoor, materiały POS, itp.)

dofinansowanie kampanii przez Nobel Biocare (zależy od procentowego udziału w treści przekazu)

pomoc w przygotowaniu projektów graficznych oraz dokumentacji zdjęciowej (wnętrz kliniki, przypadków klinicznych)

obecność na stronie internetowej Nobel Biocare skierowanej do pacjentów

wspólne, dedykowane posty do pacjentów na funpage Nobel Biocare oraz Instagramie

zaplanowanie i realizację filmów z pacjentami – do wykorzystania przez klinikę na stronach internetowych, w poczekalni oraz w kampaniach reklamowych kliniki

publikuj swoje przypadki kliniczne w zamkniętej grupie „Edukacja” na funpage’u Nobel Biocare i zdobądź uznanie ponad 650 specjalistów z branży

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button