Bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej FOR

Fundacja Rehabilitacji Jamy Ustnej (Foundation for Oral Rehabilitation), utworzona w 2013r. w Nowym Jorku, jest niezależną międzynarodową inicjatywą łączącą specjalistów z różnych dyscyplin po to, aby poprawić opiekę nad pacjentem na całym świecie.

W dowolnym miejscu i czasie:

 • Ponad 300 materiałów wideo
 • Ponad 80 przypadków klinicznych

Korzystaj z wiedzy ekspertów

 • Interaktywne podręczniki
 • Listy kontrolne
 • Wytyczne leczenia
 • Symulacje 3D

Dyskutuj ze specjalistami i kolegami

 • Na forach internetowych FOR
 • Ponad 17 000 zarejestrowanych
  użytkowników i 130 ekspertów
© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button