Pakiet szkoleń zaawansowanych

Rozwijaj swoją klinikę z Nobel Biocare dzięki szkoleniom Nobel Biocare:

 • „Jak rozmawiać z pacjentem” - jak argumentować rozwiązania najlepsze dla pacjenta
 • Kursy z metody leczenia All-on-4 – kursy z użyciem szablonów chirurgicznych, prezentujące praktyczne aspekty koncepcji leczenia All-on-4 – kursy w Bielsko-Białej (dr H.Kubica) i Kielcach (dr K.Staszczyk)
 • „Jak wyróżnić się na rynku implantologicznym” stosując w pełni cyfrową metodę projektowania i produkcji tymczasowej odbudowy TempShell w laboratorium (dr K.Staszczyk, Kielce)
 • „Jak osiągnąć sukces w stomatologii” – dedykowany kurs z diagnostyki, planowania leczenia, szablonów chirurgicznych i komunikacji z pacjentem
 • Zaawansowane kursy z wszczepiania implantów jarzmowych (dr R.Witkowski, Katowice) – kursy „na żądanie”
 • Zapewnij swojemu zespołowi asystentek i recepcjonistek dostęp do profesjonalnych szkoleń w Twojej klinice
© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button