Szkolenie Nobel Biocare w Pałacu Tłokinia

16-go kwietnia 2016 r. w pięknych wnętrzach Pałacu Tłokinia odbył się kurs “Jak prawidłowo zaplanować zabieg implantologiczny – diagnostyka i planowanie 3D z wykorzystaniem oprogramowania NobelClinician”.

Szkolenie poprowadził Dr Bogdan Szczęsny. Podczas wykładu Dr Szczęsny na podstawie własnych przypadków klinicznych omówił poszczególne etapy diagnostyki i planowania leczenia, tworzenie szablonu chirurgicznego (na podstawie skanu szablonu radiologicznego oraz skanu modelu gipsowego, z wykorzystaniem opatentowanej technologi SmartFusion), a także przekazał wskazówki jak wykorzystać narzędzie do komunikacji z pacjentem w celu uzyskania akceptacji planu leczenia. W drugiej części szkolenia, podczas warsztatu uczestnicy mieli możliwość samodzielnej pracy na oprogramowaniu NobelClinician.

IMG_2945_1 IMG_2950_1 IMG_2947_1

 

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button