CZYM JEST TREFOIL?

System Trefoil to przełomowe rozwiązanie w skutecznym leczeniu żuchwy. Dzięki zastosowaniu prefabrykowanej belki z unikalnym mechanizmem mocującym można dokonać regulacji w celu skompensowania wewnętrznych odchyleń od idealnej pozycji implantu. To nowe stałe rozwiązanie umożliwiające pełną odbudowę w jeden dzień.*

GŁÓWNE ZALETY

ZĘBY OSTATECZNE W JEDEN DZIEŃ

System Trefoil jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia natychmiastowe funkcjonowanie (funkcja Immediate Function). W przypadku większej liczby pacjentów, założenie zębów stałych i ostatecznych w dniu zabiegu implantologicznego* staje się możliwe.

PROSTE POSTĘPOWANIE PROTETYCZNE

Prefabrykowana belka tytanowa ułatwia tworzenie ostatecznej protezy akrylowej i umożliwia zaoszczędzenie znacznej ilości czasu przez protetyków i techników dentystycznych.

PIERWSZA PREFABRYKOWANA BELKA Z DOPASOWANIEM PASYWNYM

Prefabrykowana belka zaprojektowana z uwzględnieniem anatomii w celu uzyskania naturalnego łuku żuchwy, zawiera połączenia adaptacyjne, które kompensują poziome, pionowe i kątowe odchylenia od idealnego położenia implantu, umożliwiając pasywne dopasowanie protezy ostatecznej.

PRZEŁOM W WYDAJNOŚCI PRACY

Szacunkowy aktywny czas pracy w oparciu o średni czas obserwowany podczas przypadków klinicznych.**

Innowacja w porównaniu z konwencjonalną metodą leczenia, zwiększająca efektywność praktycznie na każdym etapie — od wytwarzania komponentów do uzupełnienia ostatecznego. System Trefoil oferuje krótszy czas pracy przy fotelu oraz krótszy czas uzupełnienia braków zębowych w porównaniu do konwencjonalnego leczenia  w wyniku połączenia:

- Prefabrykowanej belki ostatecznej
- Postępowania protetycznego
- Akrylowego uzupełnienia protetycznego
- Ograniczenia komponentów do odbudowy

Ograniczenie czasu pracy przy fotelu i procedur odtwórczych
Działania w ramach procedur odtwórczych ulegają uproszczeniu dzięki zastosowaniu prefabrykowanej belki. Doświadczony lekarz i technicy z pracowni protetycznej będą potrzebować około sześciu godzin aktywnej pracy.

Krótszy czas uzupełnienia braków zębowych: system Trefoil umożliwia założenie protez stałych i ostatecznych do sześciu miesięcy wcześniej niż ma to miejsce w przypadku leczenia konwencjonalnego z wykorzystaniem protez tymczasowych.

*  Zależy od preferencji lekarza i bliskiej współpracy z technikiem dentystycznym.
**Dane pochodzące z badań własnych na próbie doświadczonych lekarzy i pracowników pracowni protetycznych.

PRZYPADEK KLINICZNY

Odbudowa pełnego łuku żuchwy z wykorzystaniem systemu Trefoil

Dr. Glen Liddelow, Australia

Pozostały wyrostek zębodołowy w żuchwie.

Zdjęcie rentgenowskie wykonane po zabiegu.

Założenie ostatecznego mostu w dniu zabiegu.

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa gabinetu *
  Adres gabinetu *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Specjalizacja *
  Treść *
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button