Wąski łącznik gojący (Slim Healing Abutment) i wąski łącznik tymczasowy (Slim Temporary Abutment)

W przypadku estetyki, mniej może oznaczać więcejPrzegląd produktów

Zaprojektowane dla zębów przednich

W przypadku implantów w odcinku przednim, końcowy wynik estetyczny jest niezwykle ważny dla pacjenta. Nasze nowe wąskie łączniki Slim Abutment zaprojektowane zostały, aby poprawiać estetykę tkanki miękkiej, pomagając lekarzowi spełnić oczekiwania pacjenta.

Wąskie wykonanie łączników Slim Abutment zwiększa przestrzeń dla przeszczepu tkanki miękkiej, zapewniając miejsce potrzebne do wytworzenia się dużej ilości zdrowej błony śluzowej. To może pomóc w wytworzeniu tkanki miękkiej o objętości wystarczającej dla najlepszego możliwego rezultatu estetycznego.

Dlaczego wąskie łączniki?

Dodatkowe zalety

 • Wąski łącznik gojący zaprojektowany został w celu zmaksymalizowania przestrzeni dla przeszczepu tkanki miękkiej i wspierania rezultatów estetycznych.
 • Wąski łącznik tymczasowy daje więcej przestrzeni błonie śluzowej po założeniu korony tymczasowej.
 • Wkrętak do implantów Implant Driver powiela kształt i wysokość wąskiego łącznika tymczasowego i pomaga uzyskać obraz aktualnej sytuacji podczas wszczepiania implantu
 • Wąskie łączniki (Slim Abutments) są idealne w przypadku odbudowy w odcinku przednim i w jednoetapowych procedurach odroczonych.
 • Dostępne w wielu różnych wysokościach i średnicach

Połączenie

Zaprojektowane dla połączeń stożkowych

 • Równomierny rozkład obciążenia ze ścisłym dopasowaniem łącznika
 • Maksymalizuje objętość tkanki miękkiej dzięki wbudowanej zmianie platformy
 • Wspiera wąskie profile wyłaniania, idealny dla zębów przednich
 • Oznaczone kolorem dla dokładnej i szybkiej identyfikacji
 • Sześć pozycji łączników
 • Do implantów NobelActive i NobelReplace Conical Connection

Referencje

Dr. Dr Iñaki Gamborena, Hiszpania

„Pracuję z łącznikami Slim Abutment już od jakiegoś czasu, i jestem zachwycony rezultatami. Co ważniejsze, moi pacjenci też. Teraz są to łączniki, które wybieram w pierwszej kolejności dla zębów przednich, gdzie tylko najlepszy wynik estetyczny jest do przyjęcia. Na rynku nie ma drugiego takiego produktu.”

Dr. Pablo Pavon, Hiszpania

„Ta nowa koncepcja łącznika znacznie poprawiła wynik estetyczny w wielu z moich przypadków. Daje mi więcej miejsca na przeszczep tkanki miękkiej wokół implantów. Wąski kształt łączników Slim Healing i Slim Temporary Abutment pomaga poradzić sobie z przeszczepem i umieścić go w rejonie międzystycznym. Prowadzi to do lepszych ogólnych wyników przeszczepu tkanki miękkiej, poprawiając stan brodawek w moich odbudowach na implantach w odcinku przednim.”

Dowiedz się więcej od Dr. Gamborena

Estetyka w odcinku przednim

Dowiedz się, co Dr. Iñaki Gamborena ma do powiedzenia o zarządzaniu tkanką miękką, innowacyjnych przeszczepach tkanki łącznej i wykonaniu łącznika gojącego. Mówi on również o kwestiach związanych z odbudową protetyczną i zagadnieniach zakładania szwów płata oraz o nowej generacji wąskich łączników (Slim Abutment).

© 2015 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i opieka: Migomedia.

  Imię *
  Nazwisko *
  Nazwa kliniki *
  Miasto *
  E-mail *
  Nr tel. *
  Temat szkolenia *

  Data kursu *

  Treść wiadomości
  * pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu („Dane Osobowe”) przez Nobel Biocare Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000028259 („ NOBEL BIOCARE POLSKA SP Z O O”) w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w tym na podany przeze mnie adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Nobel Biocare do i przetwarzanie Danych Osobowych przez podmioty z grupy kapitałowej Nobel Biocare w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty.
  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.) informujemy, że Nobel Biocare będzie administratorem Pana/Pani Danych Osobowych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Danych Osobowych i ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.
  Call Now Button